+38 (067) 647 82 97

Приймаємо дзвінки 24/7
arrow-down
 • RU
 • EN
 • RU
 • EN
Підтримка 24/7

Компанія «callab» надає унікальний в Україні сервіс – виклик мобільної лабораторії 24/7 додому або в офіс. Лише один клік, і ми виїжджаємо!

В зручний для вас час та у зручному місці ми проведемо ПЛР-тестування або виконаємо забір крові для проведення будь-яких інших клінічних аналізів.

Штат нашої мобільної лабораторії складається виключно з досвідчених фельдшерів, медсестер та логістів. Вони пройшли повну підготовку по забору та транспортуванню біоматеріалу, відповідно до міжнародних стандартів.

В умовах, продиктованих COVID-19, ми розширили список послуг та розробили механізми, які дозволяють нашим співробітникам проводити медичні маніпуляції, пов’язані з лікуванням COVID-19.

Послуга «Медичні маніпуляції на дому» передбачає, що кожен, хто потребує лікування, отримає його у зручний час та у зручних умовах.

Ви можете звернутися до нас, якщо вам потрібно поставити крапельницю, або зробити ін’єкцію (внутрішньовенно та внутрішньом’язово). Сертифіковані та досвідчені фельдшери компанії «callab» виконають всі необхідні процедури згідно призначень Вашого лікаря.

Ми працюємо 24/7, і готові виїхати на виклик у будь-який комфортний час дня або ночі.

Дивитися ліцензію

Відгуки клієнтів

Юрий Київ

Очень удобно, что можно заказывать тест сразу для всех сотрудников. Спасибо сотрудникам CaLLab.

Александра Київ

Очень приятный сервис европейского уровня. И выбор клиники порадовал: можно получить результат быстро и дорого или можно подождать 48 часов и значительно сэкономить (как я и сделала).

Олег Київ

Заказал. Оплатил. Позвонили для уточнения количества тестируемых граждан. Приехали взяли мазок (анализ). Прислали по почте письмо с результатом!

Екатерина Київ

Нужно было тест сделать в течении 6 часов и абсолютно не было времени. Очень была рада возможности пройти тест без отрыва от работы.

Александр Київ

Приятный сервис. Сделал заявку на сайте, перзвонили и подтвердили заявку. Приехали взяли анализ и прислали результат на почту.

Константин Київ

Заказал услугу на сайте и внес онлайн оплату. Перезвонила менеджер, подтвердила заказ. В указанное время приехала медсестра и взяла анализ.

Валентина Київ

Руководство попросило заказать тест всех сотрудников. Долго искала как легче это сделать. В итоге нашла этот сайт. Спасибо все сделали быстро и профессионально.

Андрей Київ

Позвонил по телефону, чтоб сделать заказ онлайн. Все равно пришлось оформлять через сайт, т.к. форма для оплаты в этой форме.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Заповніть поля нижче і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом!


  Обов'язкове поле

  • Телефон +38 (096) 112 15 15
   Підтримка 24/7
  • Email info@callab.ua
  • Адреса Київ, вул. Будіндустрії, 5А
  • Київ, бульв. Лесі Українки 34
  Приймаємо: