+38 (067) 647 82 97

Приймаємо дзвінки 24/7
arrow-down
 • RU
 • EN
 • RU
 • EN
Підтримка 24/7

Крок 1 з 2

Виберіть спосіб здачі

Вартість

Термін виконання

 

Виберіть спосіб здачі

Вартість

Термін виконання

Виконання експрес –тесту на COVID-19 антиген (результат за 15 хв.)

600 грн.

15 хвилин

ПЛР тест на визначення РНК SARS-CoV-2 (COVID-19)

800 грн.

12-24 години

ПЛР тест на визначення РНК SARS-CoV-2 (COVID-19) з отриманням справки в аеропорту Бориспіль/Одеса

950 грн.

12-24 години

Крок 2 з 2

Для завершення оформлення заявки, введіть Ваші дані

Тест можна провести не раніше ніж через дві години

Додатковий пацієнт

чоловічий жіночий

Умань, Пушкіна 17, готель Hoshen

Для здачі аналізу ви можете приїхати до нашої лабораторії за вказаною адресою.
Карта
Графік роботи 9.00 до 13.00
Всього ( 1 пацієнт (ів) )

Оплата ОНЛАЙН

Оплата готівкою або через термінал

Я даю згоду на обробку моїх даних

Продовжити

Чому ми ?

ОПЕРАТИВНІСТЬ

Приїжджаємо в точно указаний Вами час. Швидке отримання результату: 24 години - в стандартному режимі, 6 годин - в прискореному режимі, 15 хвилин - експрес-тест

ЗРУЧНІСТЬ

Оформлення онлайн-заявки 24/7 - Вам не потрібно нікуди дзвонити, нічого пояснювати або підтверджувати.

БЕЗПЕКА

Всі інструменти, що використовуються, стерильні, а персонал виїжджає на виклик в спеціальному захисному костюмі. Також ви можете здати аналіз в спеціально обладнаному автомобілі, на якому приїжджає мобільна бригада.

ГАРАНТІЯ

Наша компанія має всі необхідні дозвільні документи, а медичний персонал - відповідну медичну освіту, тому ви можете розраховувати на найвищу якість отримуваних послуг.

ВИГОДА

Економія сил і часу на поїздку в лабораторію без очікування в черзі лабораторії в колі потенційних хворих. Ми піклуємось про Ваш комфорт та безпеку!

ДОСТУПНІСТЬ

Ми працюємо цілодобово і без вихідних. Виїжджаємо на будь-яку адресу, будь це будинок, офіс, готель або навіть парковка ТЦ.

НАЙЧАСТІШІ ПИТАННЯ

Лабораторія передає всі дані стосовно результатів досліджень в Центр Громадського здоров’я України. А вони в свою чергу знімають з ізоляції та деактивують застосунок «Дія». Під час реєстрації на тест обов’язково переконайтесь, що ви вказали номер телефону, на який встановлено програму «Дія». Цей номер є ідентифікатором, тому дуже важливо, щоб він був вказаний коректно.

Якщо ви вказали коректний номер телефону, але отримуєте повідомлення в застосунку “Дія”  рекомендуємо звернутись в Центр Громадського Здоров’я України (ЦГЗ) тел .: +380 44 425 43 54, e-mail: info@phc.org.ua. Служба підтримки “Дій вдома”  https://chat.diia.gov.ua

 • не вживати алкоголь за 24 години до забору матеріалу;
 • не застосовувати ліки для зрошення ротоглотки, назальні краплі, спреї і препарати від болю в горлі за 12 годин до дослідження;
 • не чистити зуби і не користуватися ополіскувачем для ротової порожнини;
 • не вживати їжу за 2 години;
 • не пити рідину за 2 години (можна випити трохи чистої води за 30 хв у разі спраги);
 • не палити за 4 години;
 • не використовувати жувальну гумку або пастилки, освіжаючі дихання.

Можна пити негазовану воду.

Для дослідження мазок беруть з поверхні мигдалин, піднебінних дужок і задньої стінки ротоглотки. Під час забору матеріалу з носоглотки зонд вводять по зовнішній стінці носового ходу на достатню глибину.

Результат тесту буде відправлений на електронну пошту, вказану при реєстрації, протягом 24 годин / 6 годин (терміновий ПЛР тест) від моменту забору.

Результати ПЛР та експрес-тесту на антиген в нашій лабораторії автоматично генеруються двома мовами українською та англійською.

Ви можете написати або подзвонити нам 24/7, і ми перевіримо правильність введених вами даних при реєстрації і направимо вам результат повторно.

Все вірно, оригінал результату тесту ви можете забрати відразу ж після отримання на пошту.

Для вашої зручності ми працюємо 24/7.

Все вірно, оформити заявку на виїзд мобільної бригади на вашу адресу, або приїхати в лабораторію для забору матеріалу, можливо тільки за попереднім записом.

«Золотим стандартом» для виявлення коронавирусной інфекції є ПЛР (метод дослідження Полімеразна ланцюгова реакція), коли РНК (нуклеїнова кислота) вірусу виявляється за допомогою спеціальних інструментів в лабораторії ПЛР, спеціально обладнаній для цього методу. Цей метод є найбільш точним при визначенні коронавируса. ПЛР-аналіз чутливий на самих ранніх стадіях зараження, навіть при відсутності ознак захворювання, навіть при безсимптомному перебігу вірусу.

Експрес-тест на антиген до коронавірусу (COVID-19) використовується в якості попереднього скринінгу обстеження і є допоміжним методом діагностики коронавирусної інфекції у пацієнтів з клінічними симптомами SARS-CoV-2 з першого дня появи симптомів.

Переваги експрес-тесту на коронавірус:

 • Рання діагностика з першого дня появи симптомів.
 • Готовність результату тесту (аналізу) протягом 15 хвилин!
 • Висока чутливість і специфічність методу.
 • Без вікових обмежень.
 • Кров брати не потрібно !!!

Експрес-тест на антиген COVID-19 визначає білкову речовину коронавірусу, так званий антиген, який викликає вироблення антитіл до вірусу в організмі людини і можна проводити з першого дня хвороби. (Існують експрес-тести, що виявляють антитіла до коронавірусу, але такі тести необхідно проводити через 5-7-14 днів з моменту появи симптомів, щоб захисні антитіла вже почали вироблятися в організмі.)

Тест ПЛР виявляє РНК вірусу, що також дозволяє виявити коронавірус з першого дня появи симптомів, а також при безсимптомному перебігу вірусу в організмі.

Експрес-тест на антиген коронавірусу (COVID-19) проводиться на місці протягом 30 хвилин. Метод ПЛР – визначає РНК вірусу і вимагає використання спеціальних пристроїв і додаткового часу.

Обидва тести можна використовувати з перших днів прояву симптомів коронавірусу, але для підтвердження захворювання коронавірусної інфекції  все одно необхідно провести ПЛР відповідно до стандартів і вимог

МОЗ України, оскільки експрес-тест є допоміжним тестом в діагностиці COVID-19. Як для експрес-тесту, так і для тесту ПЛР береться мазок з носа і горла (мазок з носоглотки), венозна кров не потрібна.

Тест показує наявність не ВІРУСУ, а антитіл до нього. Це означає, що якщо ви хворієте в даний момент, у вас є симптоми респіраторних захворювань (нежить, втрата нюху, кашель, температура) тест здавати не має сенсу. Він не показує наявність вірусу в організмі.

Коли має сенс робити тест:

 1. Ви хворіли більше ніж 2 тижні, і навіть кілька місяців тому, але підтвердженого тесту на вірус у вас немає. Хочете переконатися в цьому був COVID-19 або інший вірус;
 2. Чи не хворіли, але хочете перевірити чи не було безсимптомного перебігу хвороби;
 3. Хворіли ваші родичі більше 2 тижнів тому, і навіть кілька місяців тому і у вас був контакт;
 4. Ви хворіли більше 1 місяця, і навіть кілька місяців тому, і був підтверджений тест на вірус. Хочете зрозуміти чи сформувався імунітет.

Тест показує наявність антитіл IgA антитіл IgM та IgG до коронавірусу (SARS-CoV-2).

Медичний працівник приїжджає до Вас з новим чистим комплектом засобів індивідуального захисту (одноразовий халат, одноразова шапочка, одноразова маска, бахіли, одноразові рукавички). Після кожного візиту до клієнта – цей комплект утилізується.

Ваші результати будуть оформлені згідно з усіма міжнародними вимогами і матимуть QR код.

Здавати тест необхідно не раніше ніж за 72 години, але ця інформація може відрізнятися, в залежності від країни в яку ви прямуєте. Більш детально уточнюйте у перевізника.

Для оформлення замовлення для більше ніж 50 співробітників компанії наш менеджер організовує виїзд декількох бригад одночасно, а також облаштує стерильне місце у вас в офісі, в якому буде проходити забір. Для оптимізації процесу всі співробітники будуть зареєстровані на тестування з наданими списками.

Процедура забору матеріалу у співробітників не займе більше 60 хвилин. Наші менеджери заздалегідь організовують роботу, щоб заощадити робочий час вашої компанії і не відволікати співробітників від важливих робочих процесів.

Ви можете оплатити наші послуги на місці картою, або готівкою (ТІЛЬКИ В НАЦІОНАЛЬНІЙ ВАЛЮТІ). Також ви можете оплатити замовлення попередньо карткою на сайті.

Для оформлення повернення грошових коштів необхідно заповнити бланк на повернення.

Також необхідно надати: копію паспорта, ІПН. Реквізити картки (Українського банку)

номер карти, IBAN, МФО, Рахунок одержувача, р / с.

Термін повернення грошових коштів 1-5 робочих банківських днів.

Відгуки клієнтів

Анна Київ

Очень приятная девушка-медсестра!

Татьяна Киев

Делали всей семьей ПЦР тесты для выезда на отдых за границу и повозвращении в Украину остались очень довольны сервисом , качеством, оперативностью

Валентина Киев

Спасибо большое персоналу лаборатории в Одессе за оперативность, отзывчивость! После заполнения формы, сразу же перезвонили, мы согласовали время, лабораторию нашла очень быстро. Ответ пришел на электронную почту через 19 часов. Всем рекомендую!

Ирина Киев

Отличная лаборатория, за 15 минут в дию передались все данные! Отличный сервис! Остались очень довольны!

Галина Киев

КОЛЛАБ,Киев Борисполь вы лучшие!Спасибо огромное за мобильность,скорость и очень вежливое,человеческое отношение!Будьте здоровы!

Христина Київ

Дуже приємний персонал. Все зробили швидко, якісно і за дуже швидкий термін. Дякую Вам.

Ирина Киев

По дороге в Одессу , для подстраховки, при наличии прививок в бумажном варианте ( Дія отказывалась генерироваться сертификат на протяжении недели), заказала ПЦР… Анализ был сдан по приезду в город, результат (с мокрой печатью) забран в крыле прилёта , перед вылетом в 2 часа ночи…
Оплатила при заборе анализа карточкой.
Приятно удивлена оперативности и слаженности работы.

Андрей Київ

Позвонил по телефону, чтоб сделать заказ онлайн. Все равно пришлось оформлять через сайт, т.к. форма для оплаты в этой форме.

Валентина Київ

Руководство попросило заказать тест всех сотрудников. Долго искала как легче это сделать. В итоге нашла этот сайт. Спасибо все сделали быстро и профессионально.

Константин Київ

Заказал услугу на сайте и внес онлайн оплату. Перезвонила менеджер, подтвердила заказ. В указанное время приехала медсестра и взяла анализ.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Заповніть поля нижче і ми зв`яжемося з Вами найближчим часом!


  Обов'язкове поле

  Приймаємо: